۱۲:۲۷ بعد از ظهر
۰۳/۱۱/۱۳۹۹
۰

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

۰

برای مشاهده لیست وارد شوید...

مشاهده محصولات فروشگاه

درباره Pinarin​

About Us

Pinarin فروشگاه اینترنتی جامع در زمینه مواد اولیه کسب و کارهای خانگی و کوچک ، و همچنین کسب و کار های بزرگ که نیاز به ارایه محصولات خود دارند میباشد .

از این رو ما سعی بر ان داریم تا با تکمیل کردن فروشندگان و تولید کنندگان در این حوزه زمینه ای ایجاد کنیم تا همگان سهمی در ارایه و پیشرفت این بستر تازه احیا شده داشته باشند .

محصولات چرمی از دیر باز مورد علاقه اکثریت و به صورت کالایی با کیفیت و طبیعی در بین مردم جوامع مختلف بوده و هست و امروزه با برون ریزی بیش از پیش این نوع کالا در طرح ها و متدهای روز دنیا و آموزشهایی که در Pinarin  و سایتهای مشابه در این زمینه ارایه شده و همکاری ارگانهای دولتی منجمله صنایع دستی و گردشگری و وزارت فرهنگ و ارشاد که بستر مناسبی برای یادگیری علاقه مندان ایجاد کرده اند شاهد رشد روز افزون هنرمندان در این حوزه هستیم .

گروه Pinarin  نیز به سهم خود در یاری پیشرفت و علاقه دوستداران این حرفه بستری برای ارایه کارهای زیبای شما جهت فروش به صورت فروشنده و یا مهیا کردن مواد اولیه این صنعت قدم برداشته و حاضر به عهد قرار داد و همکاری با پیشکسوتان و هنرمندان در این زمینه میباشد . 

تضمین کیفیت و اصالت محصولات

کلیه محصولات Pinarin تنها پس از تایید کیفیت و اصالت تیم تخصصی بررسی محصول، در سایت قرار می‌گیرند.

۶ ماه ضمانت کیفیت کالا

با خرید هر محصول از Pinarin شش ماه پشتیبانی تضمین شده همراه با گارانتی ۲۴ ساعته بازگشت وجه دریافت خواهید کرد.

برای ساخت فروشگاه و شروع فروش محصولاتتان از طریق Pinarin همین حالا شروع کنید...